Temizlik Elemanı

İş hayatı, sosyal hayat, aile ve çocuklara zaman ayırdığımız zaman bu sefer ev temizliği sekteye uğramaktadır. Bu durumun üstesinden gelebilmek için de bayanlar evin temizliğinde pratik, güvenilir ve becerikli yardımcılara ihtiyaç duyar. Biz de Canlarım Danışmanlık olarak bünyemizde bulunan uzman temizlik elamanlarını sizlerin taleplerini karşılamak amacıyla sizin hizmetinize sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Bazı sebeplerden dolayı ev işlerine zaman ayıramayan bir ev kadını veya çalışan kadın, yalnız başına hayat süren bir erkek, büyük bir evde yaşayan bir aile, yaşının ilerlemesi sonucu iş yapamayacak duruma gelen kişiler, sağlık problemlerinden dolayı ev işleri yapamayanlar ve birçok değişik profildeki insanlar değişik nedenlerden dolayı evlerine işlerini görecek eleman arayışına girerler. Canlarım Danışmanlık yaşadığınız yerlerin temiz ve bakımlı görünmesine ve böyle işlerinizin işini bilen, güvenilir uzman temizlik elemanları tarafından yapılmasını sağlamak için size yardımcı olmaya her zaman hazırdır. Temizlik işleri sadece büyük evlere ve villalara ait bir özellik değildir. Yeri geldiğinde küçük bir apartman dairesinin bile toparlanması ve temizliği sorun yaratmaktadır. Çünkü temizlik piyasasında birçok eleman bulunabilir ama temizlik işini hakkı ile yapan uzman eleman bulunması o kadar kolay bir iş değildir. Kişiler veya aileler yapılması gereken temel işlerin farkında olan ve müşterisinin talep ettiği ayrıntıları hemen anlayan ve ona göre gerekeni yapmasını bilen temizlik elamanı isterler. Böyle bir eleman da bulmak oldukça zor ve zahmetli bir durumdur. Siz anlaştığınız temizlik elemanınıza yaşadığınız mekânı teslim ediyorsunuz. Bu durumda mekânınızı teslim ettikten sonra arkanıza tekrar bakmanıza gerek kalmamalı.

Temizlik yapılacak olan yer apartman dairesi, bir villa, stüdyo dairesi, yazlık ev, yalı veya konak olabilir. Bu mekânlar az veya çok odalı da olabilir. Temizliği için bazen bir bazen ise beş elaman gerekebilir. Bu ayrıntıları sizin yerinize Canlarım Danışmanlık düşünür ve programı en ince ayrıntısına kadar yapar. Sizin yapmanı gereken akşam olunca baştan aşağı temizlenmiş olan yaşadığınız mekâna gönül rahatlığı ile gelmektir.